Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
A K C E

 

 

    Dole vidíte čtyři kalendáře označené stejně jako kurty v areálu. Pokud je pole v kalendáři bílé, není na příslušný den, na příslušný kurt, žádná rezervace, pokud je barevně vyznačen, je na ten den nějaká rezervace. Přesné časové rozpětí rezervace zjistíte až po přihlášení do příslušného kalendáře. Po přihlášení si zadáte vaši rezervaci buď na stejný den, v jinou hodinu, nebo na kterýkoliv další den. Rezervaci si můžete zařídit i telefonicky na čísle 724 891 360 (Radek Mádlo) a ta bude poté zapsána do zde uvedeného kalendáře, aby ji viděli i ostatní a nedocházelo ke křížení termínů. Další možností, jak si kurt rezervovat je e-mailem na adrese: pardalove@volny.cz (tímto způsobem s větším časovým předstihem, minimálně dva dny před plánovaným termínem). Pozn. Rezervujte si kurty včas, vyhneme se tím zbytečným potížím.

 
Tenisový kurt č. 1 Tenisový kurt č. 2

Tenisový kurt č. 3 Beach volejbalový kurt č. 4

Cena beach volejbalového kurtu je 100Kč/hod.

 

    Jak si kurt rezervovat? Vlevo dole u každého kalendáře klikněte na ikonu šipky. Otevře se vám okno „editace kalendáře“ klikněte na prázdná textová pole, napište do obou slovo sport a klikněte na „login“. Dostanete se do editace. Nyní klikněte na pole „upravit záznam“ a před vámi se objeví tabulka, ve které jsou uvedeny rezervace. Pokud chcete zadat novou rezervaci, zkontrolujte zda ve vámi zvoleném termínu není jiná, již zadaná, rezervace. Poté klikněte na „vložit záznam“, objeví se okno, kde si vyberete určitý den (v poli „platnost“ ponechte 1 den) a do pole „popis“ zapište od kolika – do kolika chcete kurt rezervovat a připojte i svůj kontakt. Následně klikněte na „odeslat“ a přidání rezervace do systému potvrďte opět tlačítkem „odeslat“. Kliknutím na „upravit záznam“ si můžete zkontrolovat, jestli se vaše rezervace zapsala správně. Po uzavření okna editace, klikněte na aktualizaci stránky a pokud jste si objednali kurt na nezarezervovaný den, bude tento den nyní barevně vyznačen. Nyní si už jen vyzvednout klíče a jít hrát. Kde si půjčit klíče? Když budete chtít rezervaci zrušit, nebo změnit, tak na kartě „upravit záznam“.